Keeping The Home Clean

ČISTÝ DOMOV POD KONTROLOU

Centrálny vysávač Zanussi odstraňuje prach, zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti a navracia Vás späť do života, a to všetko v rekordnom čase.

Vysávač Zanussi je spravidla umiestnený v technickej miestnosti alebo v garáži. Vysávač je napojený na potrubný systém umiestnený v podlahách a stenách alebo napr. v lištách domov. Zásuvky pre vysávanie sú strategicky rozmiestnené tak, aby bol vysávačovou hadicou dosiahnuteľný každý kút domácnosti. Väčšinou jedna až dve vysávačové zásuvky stačia na poschodie Vašej domácnosti. Zasuňte hadicu do zásuvky a nechajte, aby vysávač Zanussi pracoval pre Vás.

Najdôležitejšie pri vysávaní je to, čo je odstránené z domácnosti - prach a častice, ktoré môžu ublížiť Vášmu zdraviu. Väčšina vysávačov vracia prach späť do miestnosti. Vysávač Zanussi vytvára bez akýchkoľvek obáv čistý vzduch. Vysávač Zanussi ponúka vysoko účinný filter Triumph a voliteľne prídavný HEPA filter s účinnosťou 99,97%. A tak môžete mať nielen žiarivo čistý domov, ale sa navyše zbaviť prostredia alergénov, minimalizovať baktérie a tak chrániť svoju rodinu.

VŠETKO MA SVOJ DÔVOD

Zanussi je dôsledné vo vylepšování životného štýlu, môžete sa teda venovať iným dôležitým veciam v živote.

CHYTRÉ RIEŠENIA

Smile

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Time Savers

ÚSPORA ČASU

Sparkle

ATRAKTÍVNY DIZAJN