Distribution

Otázky a odpovede

Môžem inštalovať centrálny vysávač aj v postavenom dome?
Centrálny vysávač je možné inštalovať i do postavených domov. Je len nutné preveriť možnosť umiestnenia zásuviek a vedenia potrubia. V stavebnej konštrukcii však musí byť možné vytvoriť priestupy.
Ako Zanussi zlepšuje kvalitu vzduchu, ktorý dýchame v RD?
Centrálne vysávače Zanussi znižujú množstvo alergénov v RD a tým znižujú možnosť vzniku alergických ťažkostí.
Aká je údržba môjho centrálneho vysávača Zanussi?
Jedinou údržbou je vyprázdnenie prachového kanistra niekoľkokrát do roka. Pri bežnom vysávaní dôjde k zaplneniu kanistra približne za 3 až 4 mesiace.
Aký je rozdiel medzi pevným a pohyblivým filtrom?
Pohyblivé filtre vykonávajú vertikálny pohyb pri každom zapnutí respektíve vypnutí vysávača. Týmto dôjde k oklepaniu nečistôt z filtru. Filter je následne na to pripravený pre ďalšie vysávanie.
Prečo sa hovorí o samočistiacom filtri?
Tým, že Zanussi používa samočistiace filtre TRIUMPH, nie je nutné akékoľvek čistenie ani pranie filtra.
Ostáva sací výkon rovnaký vo všetkých častiach RD?
Použitím samočistiaceho pohyblivého filtru TRIUMPH ostáva výkon celého systému stále vysoký a satie vo všetkých častiach RD stále rovnaké.
Aké príslušenstvo a doplnky sú k centrálnemu vysávaču?
Zanussi ponúka jedinečnú hadicu so štyrmi stupňami satia. Ďalej ponúkame kefy a ďalšie príslušenstvo pre akékoľvek povrchy.
Je manipulácia s hadicou vysávača ľahká?
Hadica Zanussi je ľahká a ohybná. Manipulácia je teda ľahká, pohodlná a nedochádza k zachycovaniu o voľne stojací nábytok či k zlomom o hrany stien. Ľahko sa vysávajú schody a manipulácia s hadicou Zanussi zvládne i Vaše dieťa.
Môžem s vysávačom Zanussi vysávať vodu okolo bazéna?
S centrálnym vysávačom Zanussi je možné upratovať a čistiť mokré podlahy s použitím predradeného separátora. Vlhké nečistoty a voda sú zachytené priamo pred zásuvkou a odpadá tak zdĺhavá a komplikovaná starostlivosť o potrubné rozvody.
Koľko vlastne stojí centrálny vysávač vrátane jeho inštalácie do bežného RD?
Kompletný systém centrálneho vysávača Zanussi vrátane zabudovania sa pohybuje okolo 1.200 – 1.400 €
Aká je manipulácia s prachovým kanistrom?
Zanussi používa ľahké plastové kanistre. Zloženie sa vykonáva stlačením postranných úchytov. Predtým používané kovové kanistre nemajú okienko stavu naplnenosti a dosť ťažko sa dávajú dole z agregátu.
Je systém bezpečný pre deti?
Áno, pretože ani pri manipulácii so zásuvkou vysávača nedôjde k zapnutiu centrálneho vysávača a navyše spínacie napätie na kontaktoch vo vnútri zásuvky je bezpečných 24V.

DESIGN ZANUSSI

Zanussi sa vždy rovnako, ako u každého svojho výrobku, zameriava na konkrétne potreby ľudí, ktorí spotrebiče Zanussi používajú. Zanussi venuje veľké úsilie k spríjemneniu životného štýlu svojich zákazníkov, ktorí sa tak môžu venovať dôležitejším činnostiam vo svojom živote.